Slotsband
Lucky Casino logo

Lucky Casino

PikakasinoSaatavilla Suomessa
9.6/10
75
Hyvä

Lisenssi

MGA

Min. talletus

10€

Kotiutusaika

Pelejä yhteensä

4,000

Eksklusiivinen tarjous

200% bonus up to €100

Pelaa Nyt

18+ | Pelaa vastuullisesti

Hyvät & Huonot puolet

Hyvää

  • Pikakasino Trustly-tunnistautumisella
  • MGA-lisenssi verovapaille voitoille
  • Evolution Gaming live-pöydät saatavilla
  • 200% tervetuliaisbonus uusille pelaajille
  • Nolimit City ja Hacksaw pelivalikoimassa
  • Urheiluvedonlyönti samalla alustalla

Huonoa

  • Kotiutusaikoja ei ole ilmoitettu
  • Ei VIP- tai kanta-asiakasohjelmaa
  • Pelimäärä ei julkisesti tiedossa
  • 35x kierrätysvaatimus bonukselle
  • Rajoitettu maakohtainen saatavuus

Bonustiedot

Tervetuliaisbonus

200% up to €100

35x kierrätysMin. talletus10

Kasinon Tiedot

Lisenssi
MGAEurooppalainen lisenssi
LisenssijärjestöMGA/CRP/628/2018
Perustettu2018
Min. talletus10€
Max. nosto/pv1000€
Pelejä yhteensä4,000
Live kasinoKyllä
MobiiliOptimoitu
Live chatKyllä
KYC VaaditaanKyllä
Saatavilla3 maassa
Tuetut kielet2 kieltä

Saatavuus & Kielet

Saatavilla Suomessa

Tämä kasino hyväksyy suomalaisia pelaajia

Tuetut kielet

🇫🇮Suomi🌍English

Hyväksytyt maat (3)

🇫🇮 Suomi🇸🇪 Ruotsi🇨🇦 Kanada

Maksutavat

TrustlyVisaMastercardSkrillNetellerPaysafecard

Peliohjelmistot

NetEntPlay'n GOEvolution GamingYggdrasil GamingQuickspinRed TigerHacksaw GamingPush GamingRelax GamingBig Time GamingNolimit CityWazdanThunderkickBooming GamesStakelogicSwinttELK StudiosIGTPrint Studios

Lucky Casino Arvostelu

Lucky Casino on vuonna 2018 perustettu pikakasino, joka toimii MGA-lisenssin alaisuudessa. Suomalaisille pelaajille tämä tarkoittaa verovapaita voittoja sekä nopeaa rekisteröitymättömän pelaamisen mahdollisuutta Trustly-pankkitunnistautumisen avulla. Tilisi avautuu sekunneissa ilman erillisiä rekisteröintilomakkeita, ja voit aloittaa pelaamisen välittömästi.

Pelikirjasto kattaa lukuisten huippukehittäjien tuotokset, mukaan lukien NetEnt, Play'n GO, Nolimit City, Hacksaw Gaming, Big Time Gaming sekä Push Gaming. Evolution Gamingin live-kasino täydentää tarjonnan kattavilla pöytäpeleillä aina blackjackista rulettiinkin. Urheiluvedonlyönti on myös saatavilla, joten Lucky Casino palvelee monipuolisesti eri pelaajatyyppejä.

Uusille pelaajille tarjotaan 200 % bonus aina 100 euroon asti minimitallettaessa 10 euroa. Bonuksen 35-kertainen kierrätysvaatimus on alalla melko tavanomainen, joten se kannattaa huomioida ennen bonuksen aktivoimista. Maksuvaihtoehtoina toimivat muun muassa Trustly, Visa, Mastercard, Skrill, Neteller sekä Paysafecard, joten vaihtoehtoja löytyy riittävästi.

Lucky Casinolta puuttuu VIP-ohjelma, eikä kotiutusaikoja tai pelimääriä ole julkisesti ilmoitettu, mikä voi herättää kysymyksiä läpinäkyvyyden suhteen. Kasino on kuitenkin MGA-säännelty ja tarjoaa pikakasino-ominaisuuden, joka tekee siitä houkuttelevan vaihtoehdon suomalaisille pelaajille, jotka arvostavat nopeutta ja vaivattomuutta.

Usein kysytyt kysymykset

Onko Lucky Casino pikakasino?
Kyllä, Lucky Casino toimii pikakasinona Trustly-pankkitunnistautumisella, joten erillistä rekisteröintiä ei tarvita ja pelaamisen voi aloittaa välittömästi.
Mikä on Lucky Casinon tervetuliaisbonus?
Lucky Casino tarjoaa uusille pelaajille 200 % bonuksen ensimmäiselle talletukselle aina 100 euroon saakka, ja minimitalletusraja on 10 euroa. Kierrätysvaatimus on 35-kertainen.
Onko Lucky Casinolla MGA-lisenssi?
Kyllä, Lucky Casino toimii Malta Gaming Authorityn myöntämällä lisenssillä, mikä tarkoittaa suomalaisille pelaajille verovapaita voittoja.
Mitä maksutapoja Lucky Casino hyväksyy?
Lucky Casino hyväksyy Trustlyn, Visan, Mastercardin, Skrillın, Netellerin ja Paysafecardin talletus- ja kotiutusmaksutapoina.
Onko Lucky Casinolla urheiluvedonlyönti?
Kyllä, Lucky Casinolla on urheiluvedonlyöntimahdollisuus live-kasinon ja slottien rinnalla, joten se kattaa useamman pelikategorian samassa paikassa.

Samankaltaiset kasinot

Casino Vibes logo

Casino Vibes

10.0

Minimitalletus

20

Kotiutusnopeus

72h

Lisenssi

Curacao eGaming

Bonus tyyppi

35x

18+ | Pelaa vastuullisesti

Huikee Casino logo

Huikee Casino

10.0
Pika

150% up to €400 + 50 free spins on Bonanza

Minimitalletus

20

Kotiutusnopeus

48h

Lisenssi

MGA|UKGC

Bonus tyyppi

40x

18+ | Pelaa vastuullisesti

Paras bonus

200% bonus up to €100

Pelaa Nyt